Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Asus TUF GT 501 case

Статус
Затворена за нови мислења.

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.650
4.643
Писти Охту
spiritBreaker додаде нов оглас:

Asus TUF GT 501 case - 3.000 ден.

Се продава куќиште Asus GT501, стаклото без гребаници, трите ARGB вентилатори се расипаа, останат само 1х140mm вентилатор, конекторот за USB е скршен (крут кабел и лоши отвори за front io придонесоа за кршење), нема гаранција. Доаѓа со оригинална кутија.

Цена 3000 ден, БЕЗ ЗАМЕНИ, карго на ваш трошок.

Локација: центар Охрид

контакт дм или 077/556-271

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.443
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно