Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 3070 Ti 8GB

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 3070 Ti 8GB - 20.000 ден.

Одлично зачувана графичка, ја користев за дота 2, стои во кутија веќе пола година, редно е да се одвојам од неа. Може да се види и тестира во секое време.
070 821 333

Видете го целиот оглас...
 

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje

Атачменти

 • Screenshot 2024-05-26 162243.png
  Screenshot 2024-05-26 162243.png
  77,1 KB · Прегледи: 45
 • Screenshot 2024-05-26 162142s.png
  Screenshot 2024-05-26 162142s.png
  58 KB · Прегледи: 45

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
569
1.387
Битола

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje
Картата привремено се повлекува од продавање.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно