• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено ASUS TUF GAMING FA506QM-HN005

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Trtka

Gaining Experience
11 април 2018
202
230
Се продава лаптопот од следниот линк https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=50418&search=asus+tuf
Користен е 2 месеци ( во тие 2 месеци дали е 10 пати запален ).
Преостаната гаранција 22 месеци.
Без траги на користење.
Цена 64.000 денари.
070-366-463 - Мендо

Сорри за капс, ако може некој админ нека смене наслов ^^.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,353
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно