Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Asus TUF A15 Ryzen 7 4800H

Статус
Затворена за нови мислења.

SpiritBond

On your way to fame
21 август 2015
392
834
Aerodrom
SpiritBond додаде нов оглас:

Asus TUF A15 Ryzen 7 4800H - Проценка

Здраво, заинтересиран сум да го продадам горенаведениот лаптоп доколку ми одговара цената, такашто се моли прво за проценка. Состојбата му е како да е нов, без знаци на користење, гаранцијата му е помината го имам 2.5 години, користен за лајт гејминг. Пастата му е исто така сменета со Thermal Grizzly Conductonaut за значително подобри перформанси, и WiFi модулот за WiFi 6 Intel Killer AX200 за постабилна конекција. Имам и кутија и најверојатно документација (ке проверам).
Specs:
CPU: Ryzen 7...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.355
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно