• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Asus Strix R7 370 2GB OC

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
341
451
Небитно
Се продаваат следните графички карти (3 карти 2 се со кутии една е без кутија)
Картите се во безпрекорна состојба.
Цена 4200 денари (70 евра)
Локација Скопје
контакт 071262627
 

Атачменти

 • 246.1 KB Прегледи: 171
 • 203.4 KB Прегледи: 173
 • 226.3 KB Прегледи: 160
 • 201.9 KB Прегледи: 153
 • 220.6 KB Прегледи: 144
 • 223.9 KB Прегледи: 137

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,803
Мислења
850,740
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно