• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено ASUS STRIX OC 5700XT

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
484
1.114
Битола
Ја продавам графичката од насловот
Asus Strix RX 5700 XT со 22 месеци гаранција од сетек.
Графичката работи перфектно без никакви проблеми истата е чувана и пазена без прашинка нанејзе.
Се продава поради упгрејд на поснажно.

Цената изнесува 50 000 денари.
Без карго и само Битола.
 

Атачменти

  • 3477AF9E-0D64-4286-8FD8-90F5CFF3EA07.jpeg
    3477AF9E-0D64-4286-8FD8-90F5CFF3EA07.jpeg
    2 MB · Прегледи: 240

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
484
1.114
Битола
Ќе преминвам на РХ 6800 пулс затоа се враќа на продажба!
Гаранција 20 месеци од Сетек,фул пакување со сите делчина и без грам прашинка на нејзе.
Може по карго на ваш трошок/ризик.

Цената изнесува 49000.


@M.Pix Те молам бриши непотребни коментари.Ти благодарам.
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
484
1.114
Битола
Убавицата продадена на член од форумот!
Создравје да се користи и долго да го служи.
Клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.314
Членови
31.509
Огласи
36
Најнов член
CapeNov
На врв Дно