1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus Strix GTX960 2GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dzunko, 5 oктомври 2019.

 1. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Продавам графичка Asus Strix GTX960 2GB во исправна состојба , купена од форумот пред околу една година. Користена е претежно за CS-GO , филмови и youtube . Доаѓа со нејзината кутија.
  Цена : 4200 ден
  STRIX-GTX960-DC2-2GD5 | Graphics Cards | ASUS Global
  20190908_212710.jpg 20190908_212725.jpg 20190908_212751.jpg
   
  На Razor191 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
Слични теми
 1. Oktar
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,108
 2. ayahuasca
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  697
Вчитување...

Сподели

Вчитување...