• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Asus Strix GTX1070 8GB

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Mario.Bog

Gaining Experience
15 декември 2013
985
463
Скопје
Продавам одлично сочувана графичка картица Asus Strix GTX1070 8GB, користена за гејминг, доаѓа комплет со фабричка кутија.

IMG-093bf22eb369afb379a9fe979b91b9ac-V.jpg IMG_20210916_231327_889.jpg IMG_20210916_231324_058.jpg

Цена: 475 евра фиксна.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,679
Мислења
862,131
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно