1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus STRIX GTX 970 DC2OC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dekomote, 5 Декември 2019.

 1. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  295
  513
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Продавам Asus STRIX GTX 970 DC2OC 4GB GDDR5 зачувана поприлично. Ја имам кутијата без омотот од надвор. Стакло чиста и одржана. Без гаранција.

  Може замена за PS4 или Nintendo WiiU, Nintendo Switch, со моја доплата.

  Пробуваме на лице место.

  Цена: 5500 денари
  Контакт: Дејан 078/244-699
  Локација: Тафталиџе, Скопје
   
  На dzunko и Oktar им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gamer-eddie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  376
 2. Oktar
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,096
 3. dekomote

  Продадено Asus STRIX GTX 970 DC2OC

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  495
 4. Sludge.Factory
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,791
 5. ayahuasca
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  686
Вчитување...

Сподели

Вчитување...