1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus Strix GeForce® GTX 970

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Oktar, 17 ноември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
  Продавам Asus Strix GеForce® GTX 970, Гаранцијата е истечена Февруари 2018та, купена од форумов и не е користена ни за копање ни за играње. Ја поседував само од мерак и поради тифкоќата, како што сега поседувам 1070 Стрикс.
  Целосно исправна, никакви проблеми, пали вози/играј/копај. Доаѓа спакувана во оригинална кутија како и денот кога ја напуштила продавницата. Од тие причини и не ставам слики, нема поента да ја одпакувам само за да сликнам.

  Цена: 9500 Денари.
   
  На omegaRED, Dimson, gremlin и уште 16 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
  Ајде ултра сајбер тјусдеј акција. За само неверојатно 150 ЕУР оваа графическа карта може да биде само ваша. Да добро прочитавте, не ве лажат вашите очи, токму така, 150 Евра за оваа зделка или 9223 денари. Побрзајте, количините се ограничени... има само една. Стварно има само една.

  Screen Shot 2018-11-27 at 11.48.49.png
   
  На Fatal1ty_, Zeddomazed, marto и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
  Потсетување!
   
  На gamer-eddie му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
  За само 9.000 денари! Остана уште само една картица... колку што и имаше на почетокот :(
   
  На TylerMkD, Necromancer, Avid и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
  8.999
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,334
  9,692
  23 oктомври 2012
  Машко
  Нова цена, 7.000 денари која патем, сосема случајно е иста со досегашната цена :|
   

Сподели

Вчитување...