• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Asus Strix GeForce GTX 970 OC 4GB

joBs0

Gaining Experience
13 септември 2019
92
149

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.666
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно