Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Asus Strix Claw Dark Edition Mouse

Статус
Затворена за нови мислења.

Ron0n

Gaining Experience
18 ноември 2010
115
230
Ron0n's setup  
Processor & Cooler
Core i9 10900K @ 5.3Ghz + Noctua NH-D15
Motherboard
MSI MAG Z490 Tomahawk
Storage
1TB Samsung 970 Pro NVMe + 8TB IronWolf Pro
PSU
Corsair HX1200
RAM
HyperX - 64GB DDR4 (4 x 16)
Video card
ASUS GTX 1080Ti
Mouse
Razer Deathadder
Keyboard
CMStorm TriggerZ - MX Brown
Audio
Razer Nari Wireless Headphones, Altec Lansing 2.1
Monitor
Samsung 27" S27D590, 2xPhillips 22" 225B
Ron0n додаде нов оглас:

Asus Strix Claw Dark Edition Mouse - 1.800 ден.

Се продава маус Asus Strix Claw Dark Edition. Купен од сетек со фискална и гаранција до: 23.05.2023.

Се продава поради тоа што кликовите се меки за мој вкус и не ми лежи на рака како што мислев.

Козметички е 10/10 бидејќи е многу малку користен. Доаѓа во комплет фабричко пакување и гаранцијата со него.

Можно е праќање по карго на ваш трошок. Цена фиксна: 1800...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.014
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно