Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Asus Rog Zephyrus G14 Ryzen 9 5900HS RTX 3060 40gb RAM

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
497
996
no_retreat додаде нов оглас:

Asus Rog Zephyrus G14 Ryzen 9 5900HS RTX 3060 40gb RAM - 53.000 ден.

Оди на продажба следниов лаптоп,
Користен нешто помалку од 1 година, користен во домашни услови, mostly за работа, графички дизајн и обука за фул стак програмирање. максимално зачуван без никакви забелешки, никој пат не е паднат, гребнат или удрен, чуван како око во глава.
Батерија држи од 4 до 7 часа во зависност од употребата, брајтнес и рефреш рејт на екранот. Капацитетот на батеријата е моментално нешто над 90% (слика во прилог).
Гаранција и кутиај нема.
специофикација:

Screen...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.826
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно