1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus ROG Strix Z370-E Gaming WiFi A/C + Intel Core i5 8600K

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 25 Јануари 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам два месеци користена матична плоча и помалку од еден месец користен процесор, под гаранција:

  Asus ROG Strix Z370-E Gaming WiFi A/C - гаранција 3 години без 2 месеци
  Intel i5 8600K - гаранција 3 години без еден месец

  Се продаваат во оригиналните кутии со сите додатоци.
  Цена, фиксно: 28500 денари

  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 25 Јануари 2018
  На dangthe и Oktar им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  28000 денари, фиксно.
   
  На CyberTm му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...