• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Asus ROG Strix X570-E Gaming WiFi

gOJDO додаде нов оглас:

Asus ROG Strix X570-E Gaming WiFi - 13.000 ден.

Продавам комплетно исправна матична плоча Asus ROG Strix X570-E Gaming WiFi во оригиналната кутија со сите додатоци, купена од странство и користена околу една година, без локална гаранција.

Цена, фиксна: 13000 денари
075 437-061, Кирил

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.899
Огласи
348
Најнов член
MarinaMarina
На врв Дно