Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Asus Rog Strix RX5500XT Gaming

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.826
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Asus Rog Strix RX5500XT Gaming - 7.500 ден.

Се продаваат 2 графички Asus Rog Strix RX5500XT Gaming 8GB DDR6 128Bit

Се продаваат поради апгрејд со појаки графички картички...

Може проба на лице место...

Гаранција истечена....

Цена за една е 7500 ден

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.176
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно