1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus ROG Strix GeForce® GTX 1060 6GB GDDR5

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од ayahuasca, 6 Мај 2019.

Тагови:
 1. ayahuasca

  ayahuasca
  Gaining Experience

  58
  60
  14 Април 2013
  Машко
  Купена е од сетек, со преостаната гаранција до ноември 2019.
  Зачувани се кутија и додатоци за картата.

  10500 ден.
   
  На Ребро и dzunko им се допаѓа ова.
 2. ayahuasca

  ayahuasca
  Gaining Experience

  58
  60
  14 Април 2013
  Машко
 3. ayahuasca

  ayahuasca
  Gaining Experience

  58
  60
  14 Април 2013
  Машко
Слични теми
 1. HocusPocus
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  449
 2. Oktar
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,108
 3. Lokvan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,132
 4. ayahuasca
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,493
Вчитување...

Сподели

Вчитување...