Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ASUS ROG Keris Wireless AimPoint & ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

menansali

Intern
28 април 2023
0
14
menansali додаде нов оглас:

ASUS ROG Keris Wireless AimPoint & ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe - 7.000 ден.

Здраво продавам добар сочувани маус и тастатура
маусот е користен околу 2 месеци и има гаранција 9 месеци
тасатурата е користен година дена и има гаранција 8 месеци
двете се со кутија и со гаранција

цена 7000 денари за двете
Погледнете го атачментот 133939Погледнете го атачментот 133940Погледнете го атачментот 133941Погледнете го атачментот 133942

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно