Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ASUS ROG Gladius III Wireless маус

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.114
5.120
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

ASUS ROG Gladius III Wireless маус - 3.000 ден.

Здраво дечки,

На продажба оди ASUS ROG Gladius III Wireless маус (меѓу најдобрите АСУС мауси).

Гејмерски маус со 3 мода на работа: жичен и 2.4 за гејминг и блутут по потреба

Маусот е во одлична состојба (како нов).

Доаѓа во оригинално пакување со некористени замена
 • свичеви
 • глајдови
 • енкодер за маус wheel
Повеќе инфо на овој линк:


Купен е од Сетек пред една...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.884
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно