Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ASUS ROG Azoth Gaming Custom Keyboard with 75 keyboard form factor

m4rk0

Intern
2 март 2018
0
31
m4rk0 додаде нов оглас:

ASUS ROG Azoth Gaming Custom Keyboard with 75 keyboard form factor - 8.500 ден.

Продавам механичка тастатура Asus Rog Azoth со ROG NX Red switch-ови. Преостаната локална гаранција до 07.2025. Доаѓа во оригинална кутија, со сите додатоци (воопшто некористени, освен каблето). Фабричките капачиња и switch-ови се само тестирани неколку пати и тастатурата е користена со други. Во глобала, перфектна состојба.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно