1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus r9 290 4gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sludge.Factory, 20 Април 2019.

 1. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  537
  738
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Се продава Асус р9 290ка со референтен кулер.

  3500 ден
   
 2. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  537
  738
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
 3. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  537
  738
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  3k!
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  537
  738
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog

Сподели

Вчитување...