Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено ASUS PROART 4070 TI Overclocked Edition (користена помалку од 2 месеци)

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
61
152
puscyfer додаде нов оглас:

ASUS PROART 4070 TI Overclocked Edition (користена помалку од 2 месеци) - 52.000 ден.

Се продава ASUS PROART 4070 TI OC 12GB GDDR6XГрафичката е 2.5 слота, исклучително мали димензии со ниска работна температура (види скринови - тестирани на макс. детали + path tracing max на 1440p)

Отпакувана и инсталирана на 6ти декември 2023та (користена помалку од 2 месеци) со активирана интернационална гаранција (види слика).

Резон за продажба - 4090 incoming...

Видете го целиот оглас...
 

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
61
152
Цена: 48.000 - цената не е фиксна!
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.174
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно