1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus Prime B250-PRO + i5 7600k + HyperX DDR4 2x8GB 2400mhz + Cooler Master Hyper 103 so garancija

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од NikacXMKD, 4 oктомври 2019.

 1. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
  Се продаваат комплет матична, процесор, рам, и кулер, во топ состојба, користени исклучиво за лајт гејминг, чистено од прашина се редовно.

  MB: ASUS PRIME B250-PRO garancija do 04.2020
  CPU: Intel i5 7600k garancija do 04.2020
  RAM: HyperX DDR4 2x8GB 2400mhz garancija do 05.2022
  CPU COOLER: Cooler Master Hyper 103

  цена: 18.000 денари
   
  На apo808 и Cas12 им се допаѓа ова.
 2. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
  IMG_4918.JPG

  Еве и слика

  ЕДИТ: се продава само комплет, не идат на делови.


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 3. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
 4. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
 5. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
 6. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
 7. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
 8. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  336
  215
  7 Јули 2010
  Машко
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  958
 2. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  900
 3. Вајкинг
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  376
 4. VerGer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  374
 5. Вајкинг
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,298
Вчитување...

Сподели

Вчитување...