1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASUS Phoenix GeForce GTX 1060 3GB GDDR5

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Lokvan, 1 Февруари 2019.

Тагови:
 1. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,631
  3,647
  12 Јануари 2016
  Машко
  ASUS Phoenix GeForce GTX 1060 3GB GDDR5 PH-GTX1060-3G | Graphics Cards | ASUS Global
  Гаранција има уште отприлика 2-и-пол години, комплет со фискална сметка од СЕТ. Доаѓа со оригиналната кутија. Минт состојба, без прашина или било какви оштетувања, не е копана, користена е за лајт гејминг. Цена 10.000 денари.
   
 2. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,631
  3,647
  12 Јануари 2016
  Машко
  Како програмер изразува сочуство?
  – Прими ја мојата техничка поддршка.


  ... картичката сеуште е достапна. :)
   
  На gOJDO и RagingDemon им се допаѓа ова.
 3. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,631
  3,647
  12 Јануари 2016
  Машко
 4. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,631
  3,647
  12 Јануари 2016
  Машко
  – Што е бе, што направи?
  – Ја скршив раката на три места.
  – Еее ја не би излагал повеќе на тие три места.  9.000 денари :)
   
  gOJDO, Zeddomazed, freeman и на уште 1 им се допаѓа ова.
 5. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,631
  3,647
  12 Јануари 2016
  Машко
  - цена 7.500 ден
  - гаранцијата важи до 06.05.2021 (Сетек)
  - димензиите се 18.3 x 12.1 x 3.8 сантиметри, ако некој го интересира за во помали куќишта

  Џабе ми седи во компјутер, лани дали неколку пати пуштив игра...


  [​IMG]
   
  rotkiv, Molec, Costigan_Jr и на уште 1 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. shitpost101
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  728
 2. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  557
 3. ayahuasca
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,515
 4. ayahuasca
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  712
 5. Saso PC
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  732
Вчитување...

Сподели

Вчитување...