Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ASUS PG279Q 27 inch 2K QHD,IPS,165Hz, G-SYNC

Статус
Затворена за нови мислења.

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
445
436
Skopje
Skorp додаде нов оглас:

ASUS PG279Q 27 inch 2K QHD,IPS,165Hz, G-SYNC - Проценка

Ќе ве замолам за проценка на мониторов, ASUS PG279Q 27 inch 2K QHD,IPS,165Hz, G-SYNC
Купен од сетек со помината гаранција и си работи најнормално во супер состојба. (Минимален беклајт блид.)
Се мислам дали да го продавам, ако има добри проценки/понуди ќе го дадам. Се размислува ради апгрејд.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.550
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно