1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASUS лаптоп се исклучува сам

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од goodboy, 8 Декември 2014.

 1. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
  Чуден проблем со лаптопов, се намалува контрастот и за кратко се исклучува. До што може да е ??
   
 2. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  914
  1,401
  6 ноември 2007
  Приклучи го на полнач
  Батеријата ти се потрошила!!! :rolleyes:
   
 3. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
 4. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,588
  5,146
  20 Април 2007
  Машко
  Колку е стар?
  Му дошло време за риболинг по твоево кажување овака на невидено.
   
 5. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  914
  1,401
  6 ноември 2007
  в тепсија и в релна.....:D
   
 6. dachosd

  dachosd
  Intern

  10
  2
  11 Декември 2014
  Машко
  Probaj preinstaliraj go ili najdobra varijanta ti e da go odnesesh na servis ...
   

Сподели

Вчитување...