1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASUS K550LB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Wateva!, 12 Јануари 2020.

 1. Wateva!

  Wateva!
  Gaining Experience

  199
  231
  7 Март 2014
  Машко
  Се продава ASUS K550LB, во добра физичка состојба, без батерија.

  Спецификација:
  Processor: Intel Core i5 4200U @ 1.6 GHz - 2.30 GHz
  Graphics: NVIDIA GeForce GT 740M
  RAM: 12 GB
  Mem: 120GB SSD + CD-ROM, Caddy за 2.5" SSD/HDD
  Display: 15.6 inch

  Цена - 240е.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На MacedonianBro му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Wateva!

  Wateva!
  Gaining Experience

  199
  231
  7 Март 2014
  Машко
 3. Wateva!

  Wateva!
  Gaining Experience

  199
  231
  7 Март 2014
  Машко

Сподели

Вчитување...