1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus k50IJ procenka

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од zirkach, 10 oктомври 2018.

Тагови:
 1. zirkach

  zirkach
  Gaining Experience

  182
  143
  12 Февруари 2015
  Машко
  здраво ми треба проценка цена колку би вредел лаптопов:
  asus k50ij (2010 год) cpu t3000 2гб рам, 250гб hdd графичка Intel GMA X4500M без батерија
   
 2. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,406
  3,737
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  На погрешно место е темава.
   
 4. Astro

  Astro
  Guru

  6,280
  8,693
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 5. zirkach

  zirkach
  Gaining Experience

  182
  143
  12 Февруари 2015
  Машко
  не можев да најдам соодветна тема за лаптопи зато вака..слободно нека се избрише двете проценки се доволни, како што и мислев, фала за помошта
   
Слични теми
 1. Dre
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  968
 2. Fuzion
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  946
 3. uwemi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,373
 4. shifty
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  780
Вчитување...

Сподели

Вчитување...