1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Asus i3 2328 - RAM 8GB - SSD 120GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Banjifiko, 15 Јули 2019.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,918
  4,027
  28 oктомври 2008
  Молам проценка (и понуда доколку има и заинтересиран) за лаптопчево:
  Asus i3 2328 CPU, со 8GB RAM и Sanidsk SSD 120GB, инсталиран Win 10. Батеријата му е ослабната, има ODD и оригинален полнач. Користено е во домашни услови, постојано на cooling pad.
  Можна е и комбинација со моја доплата за понов модел.

  01.jpg
  02.jpg
   
  На farkizz и SiPy` им се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,918
  4,027
  28 oктомври 2008
  Обнова, еве и едно caddy комплет со него:)
  IMG_20190717_194713.jpg
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,918
  4,027
  28 oктомври 2008
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,918
  4,027
  28 oктомври 2008
Слични теми
 1. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  990
 2. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,205
 3. gremlin
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  752
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,534
 5. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  872
Вчитување...

Сподели

Вчитување...