1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Asus GTX 1060 6GB и Asus Prime Pro x370

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од steelseries, 10 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  785
  501
  20 Декември 2015
  Машко
  Се работи за Asus Dual GTX 1060 6GB OC верзијата.

  Едит: Се продава само матичната. 5к За брза продажба.

  И двете имаат преостаната гаранција до 14.11.2020. И доаѓаат со своите кутии.
   
  Последна промена: 10 Септември 2019
 2. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  785
  501
  20 Декември 2015
  Машко
 3. steelseries

  steelseries
  On your way to fame

  785
  501
  20 Декември 2015
  Машко
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,327
 2. Lokvan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  967
 3. Sartorius
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,192
 4. ayahuasca
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,467
 5. ayahuasca
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  681
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...