1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем Asus GL504GS десниот звучник сам ја намалува јачината

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од pathfinder, 20 Септември 2018.

 1. pathfinder

  pathfinder
  Gaining Experience

  42
  78
  1 Февруари 2017
  Останати логови од minergate програмата, која беше веќе избришана.
   
  На Pane24 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,622
  6,437
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  crzq2x.jpg
   
  На omegaRED, bLaCk AnArChY, Fredy и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  488
  302
  11 ноември 2015
  Машко
  Каде се тие што одеа против мене за купување работи од странство??
  Каде се да ги видам што ми тераа инает и ме дофрлувааа??
  Многу сакам да ја прочитат темата.
  Ме радува што постапиле добро и ти ги вратиле парите. :)
   
 4. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  258
  266
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  @Daniel86 New meme, со мачоров хахахахаха кај ти текнало бате да си ибиш векот :oh::oh:
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...