Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Asus GeForce GTX1660 Super

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.826
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Asus GeForce GTX1660 Super - 8.000 ден.

Графичката е во супер состојба,стара е 1 година, користена е во офис компјутер во непушачка просторија...

6GB DDR6 192 Bit
Користи еден 8 пински конектор за напојување

Следува со кутија, гаранција нема истечена е

цена: 8000 mkd

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно