1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus FX504 Gaming Laptop

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од uwemi, 2 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Kako sto glasi naslovot , prodavam Laptop
  Asus FX504 E4116 Gaming koristen , super kozmeticki socuvan i vo perfektna sostojba.
  Doaga so originalen Asus Polnac , donesen od stranstvo
  Cena - 650 Eur.
  • Дисплеј: 15.6" IPS
  • Резолуција: 1920 x 1080
  • Процесор: Intel Core i7-8750H (2.20- 4.10Ghz)
  • Графика: nVidia GeForce GTX 1060-6GB (samsung memory)
  • Внатрешна меморија: 8GB DDR4
  • Меморија: 128GB SSD + 1TB HDD
   asus.gif
   Untitled.jpg
   Untitled.jpg
   8Yw2Mu3QMuxRcXRW_setting_000_1_90_end_500.jpg K7UcXFKNQyXDo1Ly_setting_000_1_90_end_500.jpg OQJJRDAbQue5XJPw_setting_000_1_90_end_500.jpg wNX1CF6nAqwwleG4_setting_000_1_90_end_500.jpg
   
  На GGTT1, TATA_MATA, LegijaIVAN и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  БУМП
  600 Eur.
  до утре 00:00 часот, после тоа се трга од продажба.
   
  GGTT1, Bozoo и на Mario.Bog им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Prodadeno. Kluc.
   
Слични теми
 1. Astraion

  Продадено Asus x550c лаптоп

  Astraion, 12 Јуни 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  736
 2. Creed_Bratton
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,439
Вчитување...

Сподели

Вчитување...