1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus F2A85V Pro + A6 5400k + 4gb DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од HardCorec, 14 Март 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  2,998
  4,129
  4 ноември 2013
  Машко
  Како што гласи насловот, го продавам комплетов (потполно исправен) по цена од 3500 денари.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  2,998
  4,129
  4 ноември 2013
  Машко
  Со доплата од 500 денари добивате и 19' Samsung Syncmaster 943 монитор (користен во непушачка просторија, потполно исправен)

  [​IMG]
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  2,998
  4,129
  4 ноември 2013
  Машко
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. StenmarC
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,484
 2. omegaRED
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,370
 3. CyberTm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  887
 4. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  959
 5. Pane24
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  857
Вчитување...

Сподели

Вчитување...