1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Asus dual rx 580 4gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nvidia88, 13 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Се продава или заменува(со моја доплата за појака) asus dual rx580 4gb,користена за гаминг, во топ состјоба,бес гаранција
  Цена:5.500ден
  Понуди инбокс
   

  Прикачени датотеки:

  На Ruzinn му/ѝ се допаѓа ова.
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 3. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 4. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 5. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 7. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Резервација!
   
 8. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  365
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
Слични теми
 1. Bozoo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  599
 2. skopje_mkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,202
 3. skopje_mkd
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,587
 4. Sludge.Factory
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  350
 5. DarthJe5us
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  511
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...