1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Asus Dual GTX 1060 6gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sludge.Factory, 21 Април 2019.

 1. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  451
  552
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
Слични теми
 1. Bozoo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  504
 2. Bozoo

  Проценка Asus Dual GTX 1060 6 GB DDR5

  Bozoo, 1 Април 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,086
 3. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,597
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,104
 5. shitpost101
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  592
Вчитување...

Сподели

Вчитување...