1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASUS Dual GeForce GTX 1060 6GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 17 Август 2019.

 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам одлично сочувана ASUS Dual GeForce GTX 1060 O6G OC користена за гејминг.
  Графичката има гаранција до крајот на 2020г.
  Цена 8.500 денари фиксно.
  IMG-90a078ad08ad54803a4b695ddd2622e2-V.jpg
   
  Последна промена: 17 Август 2019
  На NikacXMKD, olikomerc, Rukfash и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Резервирана.
   
  На architect и gOJDO им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. skopje_mkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,152
 2. Lokvan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  966
 3. shitpost101
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  690
 4. ayahuasca
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,465
 5. ayahuasca
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  676
Вчитување...

Сподели

Вчитување...