• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Asus Crosshair 3

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DarthJe5us

Practice makes perfect
2 јануари 2012
1,769
1,314
Се продава матичнава. Доаѓа со кутија. Користена е со неоверклокнат phenom 965. Цената е 2000 денари.

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,578
Мислења
821,121
Членови
28,240
Најнов член
kadi babe
На врв Дно