1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ASUS B150M-A/M.2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 11 Јуни 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  836
  413
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам половна матична плоча ASUS B150M-A/M.2 , се продава поради надградба на Z170. Доаѓа со сите пропратни работи и i/o shield, само со кутијата од Z170. Гаранцијата е изгубена.
  Повеќе спецификации на линков
  B150M-A/M.2 | Motherboards | ASUS USA

  XJmHpN5IfH6FappZ_setting_fff_1_90_end_500.png.jpg

  Цена 1500 денари.
   
  На RoninMK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  836
  413
  15 Декември 2013
  Машко
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  836
  413
  15 Декември 2013
  Машко
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  836
  413
  15 Декември 2013
  Машко
 5. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  836
  413
  15 Декември 2013
  Машко
 6. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  836
  413
  15 Декември 2013
  Машко
  Нова и последна цена 1300 денари
   

Сподели

Вчитување...