1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено ASRock PV530

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од JunkieMKD, 11 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,263
  745
  3 Декември 2008
  Машко
  Продавам ASRock PV530 матична во одлична состојба.


  [​IMG]

  Цена: 500 денари.
  Комбо со 2 х 512 DDR2 рам за 600 денари.
   
  igor_igor, gOJDO и на b.a им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,263
  745
  3 Декември 2008
  Машко
Слични теми
 1. Викса
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  488
 2. vlatko175
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  357
 3. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,584
 4. StefAngel
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  718
 5. c0mrade
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  736
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...