1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Asrock G960 GS FX+FX4100+2X4GB DDR3 1600mhz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 20 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам комво Asrock G960 GS FX + FX4100 + 2X4GB DDR3 1600mhz, има опција и со 2Х8GB. Деловите се потполно функционални и инсистирам да се тестираат кај мене пред да се земат.

  Цена со 2Х4 е 4500 денари, а со 2Х8 е 6000 денари.


  960GC-GS FX(M1).png
   
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  372
 2. omegaRED
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  548
 3. UnderMyRules
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  855
 4. igor_igor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  349
 5. toplel
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  612
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...