1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Asrock B450 Pro 4 am4 socket

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sludge.Factory, 14 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  491
  631
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Се продава Матичната од насловот,
  ASRock B450 Pro4
  Купена е во Сетек, декември месец. Заменета е со X470 сокет, па оваа оди на продажба.
  Комплет со кутија и додатоци.
  ЦЕНА 3500 Денари
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  491
  631
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  инстант резервација
   
 3. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  491
  631
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  катанец
   
  На gOJDO и borcep им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. vlatko175
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  346
 2. rippermkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,511
 3. StefAngel
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  696
 4. c0mrade
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  720
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,126
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...