1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AsRock B250 Gaming K4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 28 Март 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
  Се продава матичната, комплет со кутија. Гаранција Нексио до 05.02.2021.
  [​IMG]
  [​IMG]

  Цена :3000 денари.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
  RoninMK, PC_GAMER и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,174
  3,898
  5 Декември 2009
  Машко
Слични теми
 1. xristijanGTI
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  560
 2. shifty
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  631
 3. JasSum

  Проценка ASRock B250 Gaming K4

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  506
 4. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  637
 5. FiC DoGG
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  617
Вчитување...

Сподели

Вчитување...