• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Arsenal

Статус
Затворена за нови мислења.

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
Има една доста стара игра,уште од времето кога првпат излезе CS 1.3 милам дека беше тогаш,и се викаше АRSENAL RTS (Real Time Strategy) беше,и ја барам од неодамна,сакам да ја наснимам и да ја играм.Па ако некој случајно ја има,нека ми го пише само нејзиното име целосно како беше,ке се потрудам сам да си ја најдам....

Фала однапред...
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
да,да фала многу,таа е игрицата,да побарам само некоја понова верзија ако има...

Која “таа“ ? Наведената од trakilaki, или од gorgigangsta ? Двете се совпаѓаат со твоето објаснување во првиот пост.

Кажи точно која е “таа“ па за да побараме и понова верзија евентуално ако постои понова..
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1.084
18
Која “таа“ ? Наведената од trakilaki, или од gorgigangsta ? Двете се совпаѓаат со твоето објаснување во првиот пост.

Кажи точно која е “таа“ па за да побараме и понова верзија евентуално ако постои понова..

фала и на двајцата таа што ја пиша gorgigangsta беше бараната...

I vo dvata linka se raboti za istata igrica .... samo jas dadov link za celosen opis na igricata kako podobro bi se potsetil nikihack :LOL:
 

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
па и мене ми беше чудно малку,ама ги видов само сликите во првиот линк,а на вториот немаше,и викам ај мош је некоја друга:LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.181
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно