• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Arsenal

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
Има една доста стара игра,уште од времето кога првпат излезе CS 1.3 милам дека беше тогаш,и се викаше АRSENAL RTS (Real Time Strategy) беше,и ја барам од неодамна,сакам да ја наснимам и да ја играм.Па ако некој случајно ја има,нека ми го пише само нејзиното име целосно како беше,ке се потрудам сам да си ја најдам....

Фала однапред...

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
да,да фала многу,таа е игрицата,да побарам само некоја понова верзија ако има...
Која “таа“ ? Наведената од trakilaki, или од gorgigangsta ? Двете се совпаѓаат со твоето објаснување во првиот пост.

Кажи точно која е “таа“ па за да побараме и понова верзија евентуално ако постои понова..

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Која “таа“ ? Наведената од trakilaki, или од gorgigangsta ? Двете се совпаѓаат со твоето објаснување во првиот пост.

Кажи точно која е “таа“ па за да побараме и понова верзија евентуално ако постои понова..
фала и на двајцата таа што ја пиша gorgigangsta беше бараната...
I vo dvata linka se raboti za istata igrica .... samo jas dadov link za celosen opis na igricata kako podobro bi se potsetil nikihack :LOL:

• Ја почнал/а темата

NIKIHACK

Intern
10 февруари 2008
438
27
www.facebook.com
па и мене ми беше чудно малку,ама ги видов само сликите во првиот линк,а на вториот немаше,и викам ај мош је некоја друга:LOL:

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,576
Мислења
823,713
Членови
28,077
Најнов член