Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Arduino Uno + Display

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.256
32.078
roka.mk
Fatal1ty_ додаде нов оглас:

Arduino Uno + Display - Проценка

Користено само за тест проекти, целосно исправен диспејот со фабричко најлонче.
Подолго време стои во фиока па се надевсќам дека некој ќе му најде примена.

За цена сум сигурен па сакам проценка.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.218
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно