Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.278
7.461
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION - 170 €

Се продава НОВ хедсет во кутија, неотворен
ARCTIS NOVA PRO WIRELESS FOR PC & PLAYSTATION
High-Fidelity Gaming Audio with Active Noise Cancellation
Dual USB connections support PC, Mac, PlayStation, Switch, VR & more
Nova Pro Acoustic System with Premium Hi-Res Capable Drivers and Sonar Software
Active Noise Cancellation (ANC) with Transparency Mode
Hot-swap between 2 batteries for unlimited playing time
Simultaneous 2.4GHz & Bluetooth mixes game & mobile audio
AI-powered noise cancelling...

Видете го целиот оглас...
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.278
7.461
mikrotikmacedonia.online
Останати само уште еден пар слушалки без кутија .

150 евриња !

Messenger-creation-612c2d06-ba09-45e4-b9f2-126228b3ef60.jpg
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.349
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно