• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Arctic Thermal Pad ATP2560 145mm x 145mm x 1.5mm

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Mario.Bog

On your way to fame
15 декември 2013
985
508
Скопје
Продавам нови термални падови Arctic со димензии 145mm x 145mm и дебелина од 1.5mm. Термалните падови се продаваат поради тоа што се земени по грешка, наместо 1mm.

Цена 1500 денари парче, имам 2.

IMG_20210719_225808.jpg IMG_20210719_225801.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,436
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно