Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple Watch Series 5 44mm Aluminium Space Gray - Sport Band Black

Статус
Затворена за нови мислења.

Zeddomazed

Intern
21 ноември 2016
2
8
Zeddomazed додаде нов оглас:

Apple Watch Series 5 44mm Aluminium Space Gray - Sport Band Black - 12.000 ден.

Се продава кратко употребуван Apple Watch Series 5 44mm црна боја.
Саатот е во одлична козметичка и функционална состојба, истиот има Battery Health 100%

Цена : 12.000ден.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно