• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Apple Watch Series 3 42mm Space Gray Aluminum

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Delicon

On your way to fame
10 јуни 2007
1,039
503
delicon.mk
Ако може една проценка на саатот, па да иде на продажба.

Саатот е купен од Купертино, користен 3.5 години и е добро сочуван со минимални знаци на користење.
Доаѓа во оригиналната кутија со оригиналниот кабел, некористен полнач и некористено дополнително ремче.

Apple Watch Series 3 42mm Space Gray Aluminum
  • Optical heart sensor
  • Water resistant 50 meters
  • Wi-Fi and Bluetooth
  • GPS/GNSS and barometric altimeter

IMG_5307.jpg
IMG_5305.jpg
IMG_5298.jpg
IMG_5291.jpg
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
858,347
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно