Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple Watch SE2 & Huawei Watch GT2

Статус
Затворена за нови мислења.

xbl9k

Gaining Experience
10 декември 2017
131
188
xbl9k додаде нов оглас:

Apple Watch SE2 & Huawei Watch GT2 - Проценка

Здраво ги продавам следниве паметни часовници, Apple Watch SE2 & Huawei Watch GT2.

Apple watch е користен нецели 3 месеци.

Двата часовници се во супер состојба без гребаници и слично и двата си ги имаат кутиите.
Барам проценка.

Видете го целиот оглас...
 

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
7.493
5.742
Уф. iStyle го продаваат Ultra 2, а податоци за телефонски оператор некако тенко…
Толку на форумов никој нема Cellular верзија???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно